Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между пияници: - Чу ли? Започва годината на Русия в България... - Какво ще рече това? - Повече водка ще пием...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Конгрес на лингвисти. Изказва се англичанинът: - За разлика от двойното отрицание, което означава потвърждение, двойното потвърждение не значи отрицание. Българинът контрира: - Да да!
Семейни
03.10.2017
2,978 прегледа
Следващ →
Още вицове
Заедно с брат ми много се смяхме,припомняйки си как за всяко нещо като малки се състезавахме. Аз се смях повече.
..Дълго време(15 години) исках да направя впечатление на дъщеря си. Взимах й разни неща за подаръци от чужбина, когато тук още нямаше такива стоки. Тичах 100 метра за 10 секунди. Купувах й папая, манго, авокадо. Учех с нея английски в детската градина. Написах й книжка. Купих й компютър. Правех много неща, само за да се въхити от мен, но всичко приемаше, като съвсем обичайно нещо. И ето, че преди месец моята мечта се сбъдна. Дъщеря ми погледна през рамото ми и видя моя статус във форума и се въодушеви: - О, тате, ти си МОДЕРАТОР?!
Клиент в ресторанта: - Имам муха в супата! - За лев и двадесет пиле ли очаквате?
Червената Шапчица с доста оскъдни дрешки ходи из гората. Насреща й Вълка: - Червена Шапчице, в гората може да се случат ужасни неща! - Ами..аз затова съм дошла, - и хитро му намигнала. - Разбрано, - казал Вълът и счупил крака й.
Нане стои на гроба на Пена и плаче. Идва Вуте и му казва: - Какво правиш, Нане? - Плача на гроба на Пена! - Ама това не е гроба на Пена. - Аз се чудя защо плача от часове и не ми е мъчно...