Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чужденец изпраща българско момиче. Момичето: - А! Ето го и моя автобус! - Твоя автобус!? А говорят, че в България всички били бедни!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Извади ли документи на кучето си? - Аз моите не мога да извадя, ти за кучето ме питаш...
Професионални
03.10.2017
2,938 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разписание на държавния служител: 08:00 Начало на работния ден. 08:30 Пристигане на работно място. 08:45 Пауза за кафе. 10:00 Проверка на електронна поща 11:00 Подготовка за обедната почивка 12:00 Обед 13:00 Край на обедната почивка 13:30 Връщане от обедна почивка 14:00 Сърфиране из интернет 15:00 Пауза за чай 16:00 Подготовка за тръгване към къщи 16:30 Тръгване за вкъщи 17:00 Край на работния ден
Хванал си един човечец в заведение мадама а тя му вика: - Работя срещу заплащане. О.К.Спазарил се човекът за една свирка. Завела го тя на работното си място и го продухала. Нашият бил толкова доволен, че дал бакшиш, а тя го завела до прозореца и му казва: - Виждаш ли, онзи жилищен комплекс отсреща, със свирки съм го изкарала. -Ей, браво бе, хайде дай сега отзад! - Готово, ама ще платиш. О. К. спазарили се. Нашият свършил работата, и пак много доволен, дал бакшиш, а момата го води пак до прозореца и сочи: - Виждаш ли, онези заводи отсреща, с задникът съм си ги изкарала. Еее браво, ми щом е тъй, дай тогава и отпреде, че да завършим сеансът. А тя отговаря: - Аз, ако имах още една дупка градът щеше да е мой....
Синът на един борец бил много тъп. Станал на години, а не можел да мисли като хората. Чудил се борецът, какво да го прави и решил да го води на лекар. Лекарят се занимавал цяла седмица с хлапето, но вдигнал ръце и заявил, че е неспасяем случай. Тогава борчето отива на врачка. Врачката хвърлила картите и го посъветвала да разведе сина си по света и да му покаже интересни места, та белким си размърда мозъка. Ходили те по света, обикаляли забележителности, тъпака не отлепва и не отлепва. Накрая отиват в един месокомбинат. Дъртата мутра почва да обяснява: - Е тука, татьовото, се правят саламите. Те тука влизат телетата, а е от тука излиза салама. - Разбрах, но не ми стана ясно, къде може да се сложи салам и да излезе теле? - На майка ти в пу...та, сине! - отсякъл бързо бащата.
Констатация: - Защо на английските лордове им отнема по няколко часа, за да проведат един съвсем обикновен разговор от няколко думи при това почти винаги безсмислен. - Прекаляват с LSD-то
- Защо "Ню Йорк таймс" пише за сексуалната революция на Бойко Борисов, а не нашите медии? - Защото на нашите не им прави впечатление, а "Ню Йорк таймс" не са виждали такова масово лизане!