Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Поканили млад пианист (отличник, лауреат, дипломант и прочие) да запише концерт на Рахманинов за пиано. Отива той в студиото, ужасно развълнуван разбира се. Задушава се от притеснение. Посреща го стар и опитен звукооператор, които сигурно е правил записи на самия Рахманинова. Сипал му чайче, завел го в студиото при пианото, успокоил го по бащински. Влязъл в кабинката си и казал в слушалките на младежа: - Изсвирете ми гамата фа-мажор, моля. Пианистът я изсвирил. - И си-минор, ако не ви затруднява. Изсвирил и нея. А старецът мълчи, тананика си нещо, движи плъзгачите, щрака с мишката нещо по монитора... - Извинете, а кога да свиря концерта на Рахманинов? - Ох! Ти още ли си тук? Отивай си, я после ще го наредя на компютъра.
Професионални 3,237 прегледа
Следващ →

Още вицове

При психиатъра е депутат с оплакване за комплекс за непълноценност. След доста разпитване, психиатърът казва: - Мога да Ви успокоя, нямате никакъв комплекс за непълноценност. Вие наистина сте си непълноценен, особено за българския народ. Студент се буди на сутринта след купон и с натежала глава се довлича до банята. Поглежда в огледалото и що да види - от устата му стърчи тънка връвчица. Поглежда нагоре и с умоляващ глас казва: - О Боже, нека да е чаена торбичка! На една бензиностанция виси реклама: "Който зареди пълен резервоар участва в лотарията за безплатен секс!" Зареждат двама. Плащат и искат да участват в лотарията. Бензинджията: - Изберете число от 1 до 10! - 4! - За съжаление не печелите! Аз бях избрал 5! Другия също не познал. И си тръгнали. Другата седмица пак не уцелили. И единия казал на другия: - Тоя май ни лъже! Мошеническа работа ми се вижда това! - Не бе! Не е така. Миналата седмица жена ми на два пъти е печелила. От кулинарния форум: "Кажете ми, трябва ли в купата с черния хайвер да добавя масло? ". Първия коментар: "Чумата да ви тръшне дано!" Адвокат съветва клиент: - Най-доброто, което можеш да направиш е да се върнеш при жена си. - Интересно. А кое ли е най-лошото според вас?