Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Привилегия ли е, че се возим гратис, при положение, че отиваме по дяволите?
Бисери 2,961 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влезе ли човек в градския транспорт веднага разбира, кои са еколози и милеят за озоновата дупка, като пестят топлата вода. Играта "Стани Богат". Играчът: - Искам жокер 50 на 50! Ники Кънчев: - Нека компютърът да елиминира два от грешните отговори! Надпис на дисплея: "This program has performed an ilegal operation and will be shut down" Ники Кънчев: - И така дами и господа, по молба на компанията Microsoft - реклами по Нова Телевизия... Един отива в ада. Дявола започнал да го развежда да си избере първото наказание. Пича върви, оглежда се ... ама скръб навсякъде. Казани, кръстове, копане, ....мизария от всякъде. По едно време обече, съзрял в далечината един разпънат на кръст и една кака му прави свирки. Нашия герой веднага извикал "Това е само за мен" И дявола се провикнал "Маце, водя ти смяна" Мъж отива при доктор-сексолог: - Имам много важна любовна среща, за да не се изложа, дайте ми нещо стимулиращо. - Ето ви едни все още тестови таблетки, затова елате утре сутринта да ми разкажете. На другия ден човека тича радостен при доктора: - Благодаря ви, докторе, такава ерекция, седем пъти свърших! - А на дамата хареса ли й? - На нея ли? Тя не дойде... Отива един скелет на зъболекар. След прегледа пита: - Е, как е? - Абе, зъбите са ви добре, но венците…