- Славчо, ти си невероятен!!! Трети път свършвам! Сигурно всяка вечер си с нова жена.
- Не, няма такова нещо. Много съм взискателен и търся жени, с които да си говоря за литература, живопис, психология...
- Славчо, а в мен какво ти хареса?
- Как какво? Циците, естествено, че циците.
В центъра на малко селце трима младежи хекат.Единият от които е с раница.Спират двама батковци с кола и питат единият:
-Какво носиш в тая раница?
-Дискчета,якенце и малко тревица.
Другите двама младежи се смеят под мустак.Батковците палят колата и си заминават.После двете момчета питат първото:
-Защо им каза така ,ами ако ни бяха набили?
-Е,щях да им кажа ,че имам и хладно оръжие,но не стана дума.