Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли защо животните не излизат от хралупите си от 2:00 до 4:00? Одговор: Защото слона се учи да лети.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Един господин се прибира в къщи доста пиян. Влиза в банята и се спъва в кофа поставена от жена му съвсем не на място. Ядосан, той хваща кофата и я изхвърля през прозореца. - Аааа! - чува се вик от долу. - По дяволите! Май вътре имаше някой!
Пиянски
03.10.2017
2,028 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две кексчета се пекът във фурна и едното казва: — Ох, колко е горещо тук! A другото тговаря: — Я, говорещо кексче!!!
Един студент отишъл на изпит. Влязъл в залата при професора и стоварил на катедрата три бутилки водка. Професорът се учудил за какво са тези бутилки и попитал студента: - Колега, какви са тези бутилки? - Професоре, един приятел ми подшушна, че за да имам три, трябва да ви дам три бутилки с алкохол. - Благодаря, Ви, колега, но аз ще взема само две.
Не съм се борил, за да съм най-горе в хранителната верига, за да стана после вегетарианец.
Студент отива на изпит, тегли си въпрос и сяда. След малко професорът го вика да отговаря. - По първия въпрос? - Ами, знаете ли, аз цяла нощ се готвих и сега някак си ми излетя от главата. - Добре, по втория въпрос? - Ами, разбирате ли, цяла нощ учих и нещо ми се е объркало всичко в главата. Иначе го учих, сигурен съм, даже задачи решавах. - М-да, в такъв случай ще ви задам допълнителен въпрос - професорът станал и написал на дъската формулата: Н2О.- Какво е това? - Ех, знаех го, ама сега ми изскочи от главата. Иначе ми е до болка познато... - Добре ще ви поскажа малко. Какво пиете? - Ами, да! Разбира се! Това е саламура от кисели краставички!
- Трябваше от тази супа да свариш сто литра, - казва мъж на жена си. - Толкова ти хареса? - Не, просто тогава нямаше да е толкова солена.