Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един ирландец не се чувствал добре и отишъл на лекар. Лекарят го прегледал и му съобщил горчивата истина, че е болен от рак и че му остават само няколко месеца живот. Отвън го чакал синът му, ирландецът му предал страшната вест и добавил: - Ние ирландците пием и от радост, и от мъка. Да вървим да празнуваме. Отишли двамата в един пъб и заобръщали уиски след уиски. По едно време се появил някакъв приятел на бащата и го запитал защо така здраво пият. Бащата отвърнал: - Идвам от лекар. Болен съм от СПИН и ми остават само няколко месеца живот. Затова празнувам. Когато приятелят си тръгнали, синът му го запитал: - А бе татко, нали каза, че си болен от рак, защо сега говориш за СПИН. - Синко, за да не ебат майка ти след като умра.
Разни 1,974 прегледа
Следващ →

Още вицове

Търпението е добро нещо. Но то никога не е помогнало на петела да снесе яйце. - Боже, каква картина! Това, разбира се, е Модилиани! - Не мога да ти кажа точно, Модилиани или Ферари... - Какво искаш да кажеш? - Ами в един и същи ден купих и картината и колата. И все бъркам кое как се казваше... - Вчера съм отслабнала половин килограм! - Обръсна си краката ли? Разговор между контрола и пътник в градски автобус: - Вашето билетче? - Моето билетче. - Вашето билетче? - Моето билетче. - Вашето билетче? - Моето билетче. - Вие какво зациклихте ли? Други думи не знаете ли? - Знам. Прахосмукачка… - А бе вие да не сте болен? - А вие да не сте доктор? - Аз не съм доктор! - А пък аз не съм водопроводчик. - Май ви хлопа дъската… - Що, да не сте дърводелец?… А, ето я и мойта спирка ! Един петел свалял всички животни в една ферма. Един ден фермера го хванал с една кокошка и го предупредил, че още един пьт ако го хване с някое животно, ще го пьхне в хладилника. Хванал го повторно и го пьхнал вьв фризера. След 2 дни фермера отива да види какво е станало с петела, отваря фризера и вижда петела да пее над една замразена кокошка: "Ледено момиче"