Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Във вагон-ресторанта. - Келнер, чакам тая бира вече двеста километра!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Как се нарича човек, който не ще и да чуе чуждо мнение или проблем и си мисли, че света се върти около него??? - Нашия главен счетоводител.
Професионални
03.10.2017
4,228 прегледа
Следващ →
Още вицове
Минавам на червено, катаджията ме спира: - Документите моля! Отговарям: - Нямам. - Защо? - Пих водка и съм ги забравил... - Значи, карате пиян? - Че как иначе ще карам оръжие? - Карате и оръжие?!?? - Че как ще пазя наркотиците бе? Катаджията незабавно звъни в районното и докладва, че е задържал опасен престъпник. Идва шефа и ми казва: - Документите, моля! Казвам му учтиво: - Заповядайте... - Сега духнете... така... хм, няма алкохол... Дайте да огледам колата... - Да, заповядайте! - Хм, чисто е... Питам аз заинтригуван: - А, какво трябваше да има? - Колегата ми каза, че сте без документи, пиян и карате оръжие и наркотици! - Браво бе, той още малко ще каже, че съм минал и на червено, а?
Семейство празнува 25-годишнина от сватбата си. Мъжът: - Скъпа, трябва да ти призная нещо. Аз съм далтонист. - Аз също трябва да ти призная нещо, скъпи. Не съм от Перник, от Мозамбик съм.
- Защо детективски романи се пишат преди от мъже? - Жените трудно могат да запазят тайната за убийството до края на произведението.
Дете пита баща си: - Тате, а защо ти, като си бил малък Коледата не се е празнувала така? - Защото партията на Гоце не признаваше Коледа...а сега Гоце е патрон на "Българската Коледа" :-(((
- За какво най-много съжаляваш? - За това, че се омъжих, и затова, че после се разведох.