Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки приказват: — Забелязала ли си, че когато се съберат няколко жени, си говорят предимно за мъже? — Да, наистина. — Значи вярно е това, което мъжете смятат, че жените винаги си говорят за глупости!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Наемам юрист. По време на изпитателния срок е нужно да се изпълни една сложна задача - законно да се уволни предишния юрист.
Професионални
03.10.2017
3,135 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели пътуват във влак. Неочаквано единия пита другия: - Знаеш ли защо колелата на влака тракат? - Не, защо? - Ами, нека вземем един влак. Като се абстрахираме от вагоните, какво остава? Локомотива! Като се абстрахираме от локомотива, остават колелата. Нека се абстрахираме от всички колела, освен от едно. И така, колелото представлява нищо друго освен един кръг, лицето на което е пи по ер на квадрат. Като се абстрахираме от пи и от ер остава един квадрат. Е много ясно, че един квадрат като се движи по релсите ще трака!
Съобщение към GSM операторите:- От Nokia на Samsung изтаковат ли се, ако ги таковаме?
- Ама жена, как може да ми се караш че имам любовна история със секретарката ми... ние с нея нямаме нищо общо, даже обичаме различни хора: тя обича мене, а аз - нея.
- Защо уволняват митничарите без висше образование? - Защото трябва да си поне висшист, за да може да живееш с толкова ниска заплата...
Истинският програмист не може да умре от глад, дори хладилника да е празен. Той винаги може да изкара поне още една седмица с хранителните запаси натрупали се в клавиатурата.