Стоян и съпругата му се канят да ходят на ресторант. Стоян се е приготвил и чака, а жена му е още пред огледалото. Той я пита:
- Кога ще тръгваме? Кажи ми поне една ориентировъчна дата...
В кабинета на доктора влиза дебел софиянец и моли доктора.-Докторе, помагай!.Погледни ме, колко съм дебел,никой не ме харесва,нито жената, нито любовницата.Доктора го поогледал и му казал:-Има начин да отслабнеш. Всяка сутрин бягане от София до Перник.Човекът се уплашил и помолил доктора за друг начин.Тогава доктора му казал всеки ден по 6-7 пъти да прави секс.Софиянецът погледал жално доктора и казал:-А, бе докторе я го къде е Перник.