Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Трябва да си нахален и нагал за да преуспееш в този шибан живот.
Бисери 2,988 прегледа
Следващ →

Още вицове

“Алкохолът не решавал проблемите… То и млякото не ги решава, ама никой не го прави на въпрос!” Их бин българче унд крефте мутер мен ме е родила, с готини блага гешефте мойта хаймат ми е мила. Их бин българче унд либе мойте долари зелени, и на Вуте да го тресна първа фройде е за мене. Их бин българче, ин фрайер щад насран си аз живея, българското в мен играе, щом файда ме залюлее. Их бин българче унд ваксна в царски дни и Ново време, зон на чалга съм прекрасна, тохтер съм на гадно племе. Пиано и китара: - Кога най сетне ще изтрезнееш? - Стига си дрънкала! Едно врабче се изцвъкало върху капака на мерцедеса на едно борче. Той се опитал да го хване, но врабчето излетяло. Намусен, мутрагенът влязъл в колата и почнал да се ядосва. Случаен минувач, видял цялата ситуация, се приближил към колата и подал на борчето една салфетка: - На, избърши го! - Да, бе, е са ше тръгна да го гоня. Когато Бог "сглобявал" човека, поставял главата най-накрая. Но главите не достигали....И бог вместо глави започнал да поставя задници... Така били създадени скинхедите!