Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива Манго при доктора. -Абе, докторе, Айше само забременява, вече 10 деца имаме, не мога да ги изхранвам, кажи какво да правя? -Абе, Манго ти за презервативи не си ли чувал? Я,пробвай да видиш как е! След 3 месеца Манго се връща при доктора. -Докторе, тия презервативи за нищо не стават, жената по 3 ги гълта и сега 11-то дете чакам.
Семейни 3,104 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж имал проблем с мъжествеността си и като отишъл в болницата видял на една табелка "д-р Песимист". Влязъл и казал добро утро, а пък доктора начумерено го погледнал и взел да мърмори: -Какво му е доброто? Слънцето ще ме разтопи, а пък тия птички с това пискане направо ми надуха главата. Какъв Ви е проблема?! -Докторе, не ми става! - смутено отговорил мъжа. -Няма и да ти става. - отсякъл д-ра и пациента какво да прави съкрушен излязъл. На отсрещната врата пишело "д-р Оптимист". Решил пак да опита мъжа с надеждата че д-ра няма да е толкова груб и влезнал с поздрав: -Добро утро д-ре. -Дааа наистина прекраааасно утро. Сланцето блестиии ли блести, птичките чурулииикат ли чуроликат. Направо идилия. Какъв е проблема? -Миии д-ре не ми става. - отново смутено казал мъжът -Така ли?! Я се съблечете! .... Дааам .... тц тц тц може повече и да не ви става .... ама Я ВИЖТЕ КОЛКО ПЪК ХУБАААВО ВИ ВИСИ :))) Шотландец тръгва с детето си на излет. Жена му го съветва: - И не забравяй да сваляш очилата на малкия, ако видиш, че няма нищо интересно за гледане! Тя беше грижовна майка, винаги държеше сина си за ръка. Но това изглеждаше малко странно на абитуриентския бал и клетвата му. - Тази торта от "Неделя" ли беше? - Не!Прясна е. Докторе, надявам се, че вече напълно сте ме излекували от клептоманията? - Да, разбира се, окончателно сте излекуван. Само че може ли да ви помоля нещо? В случай на евентуален рецидив, може ли да ми донесете някакви по-хубави обици за жена ми?