Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две професионални стопаджийки се срещат и едната казва на другата: - Абе вчера ми спира, моля ти се, някакъв и ми вика: "Ще те кача, маце, обаче или ще ми пееш, или ще ми духаш!" - И ти к`во? - пита другата. - Как ще му пея на този простак!
Семейни 3,100 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, не мога да заспя нощем! - Опитайте се да броите, докато заспите. Това ще ви помогне. След една седмица: - Докторе, нищо не става. Щом стигна до 10 и веднага скачам на крака… - Защо? Какво работите? - Боксьор съм. В кабинета на очния лекар: - Докторе май ми е отслабнало зрението... - Сега ще проверим... Погледнете към таблото - какво пише на най-долният ред с най-ситния шрифт? - "Отпечатано в издателство Пегас 1999. Тираж 30 000". Врагът на моя враг е мой приятел..и Слава Богу, че моята тъща мрази алкохола. Лъвът издал заповед горските животни да не пият и който пие, ще бъде изяден. На другия ден лъвът чува пиянски песни и намира зайчето пияно. Лъвът: - Зайо, ще те изям. Издадох заповед! Зайчето: - Моля те, не ме изяждай, обещавам, че повече няма да пия. На следващия ден лъвът пак чува пиянски песни и пак намира зайчето пияно. - Е, Зайо, вече ще те изям, няма прошка. - Моля те, вече няма да пия, за последно беше. На третия ден лъвът пак чува пиянски песни и побеснял намира зайчето в гьола. - Зайо, вече няма прошка, изяждам те на секундата. Зайчето (с пиянски глас): - Лъвчо, ти нали издаде заповед горските животни да не пият? - Да. - Е, ние рибите какво общо имаме с тая работа? Ако си се оженил, то в едно нещо може да си съвсем сигурен - голямата грешка на живота е направена вече.