Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Живяла една .урва весело и щастливо. При нея всичко било страхотно, защото в нашата страна само .урвите всичко си имат.
Бисери 3,360 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Мамо, мамо, вярно ли е, че бебето излиза от там, където влиза пишлето на момченцето? -Хм, в общи линии е така, Марийке, защо задаваш този въпрос на твоята възраст? -Ами, то тогава ще ми избие всичките зъбки.. Значи ако използвате олимпийското лого, където и да е, вие нарушавате авторските права. OoOoO колко ме е страх! Днес е светъл ден за българския футбол. На стадион Васил Левски има ток. Катеричката излязла да пазарува и не се прибрала цяла нощ. Катеричокът, мъжът й, страшно се притеснил. На заранта тя се появила - тежко гримирана и с размазано червило, с цигара в ръка, леко разчорлена и с ново фишу на шията. "Какво стана, къде беше", тревожно попитал катеричокът. - Ау-у-у! Да видиш! Три вълка ме отвлякоха за три дни! - Ужас! Е, слава богу, отървала си се и сега, жива и здрава, си пак у дома! - А, не! Те за три дни ме отвлякоха, аз само минавам да ти кажа, да не се тревожиш напразно - казала катеричката. Плешив мъж пита в аптеката: - Имате ли нещо за възстановяване на косата? - Ето този флакон е най-ефективното средство! - Сигурни ли сте? - Абсолютно. Виждате ли онзи човек с мустаците на касата? - Да. - Ами това е жена ми. Израснаха й мустаци само след като се опита да отвoри един такъв флакон със зъби.