Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Важно съобщение от пресцентъра на МВР: Ако сте в София, въздържайте се от израза "Пали колата и идвай!"...
Черен хумор 2,293 прегледа
Следващ →

Още вицове

Манго се прибира в къщи и сяда на масата уморен: - Жина, сипи идна рикия, па после шта праа да умирваш - О, добре ма мъжо, ето ти - сипала му тя. Оня я обърнал и: - Жина, сипи ош идна, па после шта праа да умирваш... Та му сипала още една, но това се повторила седе-осем пъти. Циганина схлупил глава на масата, а Тя: - Ади ма мъжо, нъл штеш да ма праиш да умирвам? Надигнал нашия пияната си глава и махнал с ръка: - Жувей ма жина... Митничарите го хващат да вари ракия. - 50л.х4лв.=200лв. - На какво основание да плащам? Показват му наредбата,че за домашната ракия,акциза е 4лв. - Да,но моята не е домашна,варя я на двора! На един мъж му бил много дълъг-60см,никоя жена не искала да бъде с него.Затова отишъл при врачка да пита какво да прави.Тя му казала да отиде през девет земи в десета и там ще открие едно блато а в него-една жабка.Като я намери да я попита дали ще се омъжи за него-а тя като каже да-ще му се намали с 20см.Тръгнал той-вървял,вървял,минал през девет планини в десета-намерил блатото с жабката.Попитал я: -Жабке,ще се омъжиш ли за мен? А жабата отвърнала: -Не. Намалил му се с 20см.А-рекъл той-добре.Ще я попитам още веднъж,ще се намали с още 20см и ще ми е много добре. Попитал той жабата още веднъж: -Жабке,ще се омъжиш ли за мен? А жабата отвърнала: -Не,не и не! - Скъпа, прости ми! - Не мога! Вече всичко казах на мама! Ученик непрекъснато говори на своя учител на "ти". За да го отвикне, учителят му казва: - Ще напишеш сто пъти изречението: "Възпитаното дете се обръща към по-възрастните с "вие", а не с "ти"!". На другия ден детето носи тетрадка, в която е написало изречението двеста пъти. - Защо си направил това? - пита учителят. - За да ти направя удоволствие!