Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки седят и си говорят: - Абе, коте чела ли си "Хамлет"? - К`во е написал?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Прибира се едно дете в къщи и влязло право в спалнята на родителите си, които през това време се чукали. Бащата, виждайки детето, гневно изревал: -Тук се чука! -Виждам... -отговорило детето. :)
Семейни
03.10.2017
3,032 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жената на дресьора след секс получава захарче.
Прибира се една баба от преглед при доктора и пъшка: "Страшно! Много страшно!" - К`во ма?! - разтревожен е дядото. - Паркинсон?! - Не - стене бабата - по-страшно! - Божке, да не е рак?! - кръсти се дядото. - Не! Това, дето цял живот го мислехме за оргазъм, било астма...
Министър седи до малко момиченци в самолета. Той се обръща към нея и казва: - Искаш ли да си говорим? Чувал съм, че полетите преминават по-бързо, когато човек разговаря. Момиченцето затваря книжката си и бавно го поглежда: - За какво точно искате да си говорим? - Ами, за нещо модерно, да речем за шистов газ. ... - ОК, добре, но може ли първо един въпрос? - Да, разбира се! - Конят, кравата и еленът всички ядат едно и също нещо: трева. Но акито на елена е като малки топченца, на кравата е плоско, а конят "произвежда" купчина суха трева. Каква е според Вас причината? - Ами ... нямам никаква идея. - Стомасите им са устроени различно. Но ... Вие наистина ли се чувствате компетентен да говорите за шистов газ, когато дори темата shit е твърде сложна за Вас?
Защо умирам да живея, когато живея за да умра?
Всеки човек е програмист на своето щастие. И хакер на чуждото.