Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Facebook е като McDonald’s - уж никой не го харесва, пък когато и да отидеш, винаги е пълно с народ...
Програмисти 4,161 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктор разглежда рентгенова снимка: - Да-а-а! Ключицата е счупена, две ребра са пукнати. Няма страшно! С Photoshop ще оправим всичко! - Как може да кажете, че съм лош баща? Аз толкова се грижа за децата си... Понякога даже им пея приспивни песнички. До три през нощта. Понякога и с приятели... Истинският приятел е този, който вижда недостатъците ти и все пак те обича. Трима мъже решили да се напият, отишли в кръчмата поръчали си по едно две три и след 2 часа единия почнал да псува другите двама - Твой та майка я е/бах ! После се обръща към другия, - Твой та пак ми духа в тоалетните на стадиона! Слушали слушали и най накрая станали и казали Татко стига ти толкова водка, ставай да се пребираме Тъща се скарала със зет си. Грабнала си чантата и рекла: - Ще ви напусна и ще избягам в някоя дива джунгла! По-добре да живея заедно с канибалите, отколкото да рискувам денонощно живота си под един покрив с теб!... Излязла и тръшнала след себе си вратата. - Слава Тебе, Господи! - казал зетят. - Най-после чу молитвите ми! Не след дълго входната врата се отворила и тъщата, виждайки веселия си зет, рекла: - Провървя ти отново, навън вали дъжд...