Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Парашутист скача от самолета. В определения момент дърпа връвта, обаче парашутът не се отваря. Дърпа връвта на запасния - и той не се отваря. Мъжът се нервира, вади нож и с вик " За какво по дяволите сте ми ! " си отрязва топките. В този момент парашутът се отваря. Парашутистът се колебае няколко секунди и с вик "Ти пък за какво си ми сега" - отрязва въжетата.
Семейни 2,461 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наговорили се комарите да ... таковат светулките. На другата вечер започнали да се събират. Само един от тях го нямало. Видели го да се задава, но той залитал и се държал за оная...работа. Попитали го: - Какво става бе братле? Той отговорил: - Ами ,от светулка на светулка ,че на фаса на горският. Журналист пита г-жа Петрова: - И за какви заслуги ви обявиха за почетен председател на Дружеството на въздържателите? - Досега се омъжвах три пъти и отказах и тримата си съпрузи от алкохола... Прибира се мъж много пиян в къщи и казва на жена си: - Жена, заставай на челна стойка. - Ама защо, бе мъжо, какво съм направила? - Абе заставай ти казвам! И жената започнала да се опитва да застане на челна стойка, а мъжът казва: - Тази вечер няма да мога да го вдигна и ще го спускам. Две бабета се срещат на улицата и се хвалят. - Гинкеее, моя внук ще става биолог. Все мъкне някакви треви, сади ги в саксии, пуши ги, страшна работа ти казвам.... Другата не остава по-назад: - Моят пък ще става лекар. Стаята му пълна със спринцовки. И сам се е научил. Знаеш ли как си бие инжекции, а?? Попитали Радио Ереван: - Защо не мога да си направя блондинка от сняг? Радиото отговорило: - Защото няма кухи снежни топки!