Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човек не умира, той се самоубива.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила една кола а другият се провикнал хилейки се: - Ставай бе, кетчуп!
Други
03.10.2017
1,862 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чебурашка много обичал да гледа екшъни, но след това ставал много палав и започвал да прави много бели и пакости. Един ден научил, че крокодила Гена има "Терминатор", отишъл му на гости и му се помолил: - Моля те, чичо Гена, дай ми да гледам "Терминатор"... Крокодила обаче знаел, че Чебурашка правел много поразии и не му го дал. Чебурашка пак му се помолил и той, нали е добър му го дал. След два часа се звъни на вратата на крокодила Гена и той пита: - Кой е? - Чебуратор!
Чък Норис дели прането си на три: бяло, цветно и петна от кръв.
Жена посреща на вратата пияният си мъж и започва да му вика: - Абе смешник, къде беше цяла нощ бе? И той отговорил: - Играх шах. Жената попитала отново: - Какъв шах, бе? Ти вониш на джибри. Пияницата казал: - Е на шах ли искаш да ти мириша?
Целуна той спящата Красавица, тя го поледна и продължи да спи.
Мутра с чисто нов мерцедес се движи по улицата и където види кола се блъска в нея. Застига го негов колега с BMW. Спуска прозореца и пита: - Компир, кво правиш, бе? Що си чупиш колата и удряш другите? - А за кво ми е тогава тоя мерник отпред, бе тиква?....