Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена крещи на улицата: - Помогнете! Няма ли кой? Детето ми глътна монета! Сега ще умре! Помогнете! Изведнъж от тълпата изскача мъж, бързо хваща детето за краката и започва да го тръска с главата надолу, докато не изпадне монетата. Майката започва да благодари горещо на спасителя: - Благодаря ви докторе, ако не бяхте вие... - А, няма нужда, само че аз не съм доктор, аз съм данъчен инспектор...
Разни 2,242 прегледа
Следващ →

Още вицове

За тези, които от рано планират отпуските си: Британските учени са отпечатали календар за 2013-2015 г. В този календар с удебелен шрифт са отбелязани датите, в които не се очаква Край на света. - Какво ще правиш ако умра? Ще се ожениш ли повторно? Съпруг: Разбира се че не! Тя: Защо? Не ти ли харесва да си женен? Той: Харесва ми, разбира се! Тя: Е защо тогава няма да се ожениш повторно? Той: Добре тогава, ще се оженя. Тя: (видимо растроена) Така значи... Той: (пъшка) Тя: И в нашата къща ли ще живеете. Той: Защо не, добра къща е. Тя: И ще спите в нашето легло? Той: А къде другаде? Тя: Ще й даваш ли да кара колата ми? Той: Разбира се, тя е почти нова... Тя: И ще смениш моите снимки с нейни? Той: Би било уместно... Тя: И тя ще играе с моите стикове за голф? Той: Не, тя е левичарка... Тя: --тишина-- Той: По дяволите! Колкото по-дълъг е члена, толкова по-пълен е акта! Из лекция по гражданско право в СУ Мъж стои пред вратите на училище. От училището излиза една учителка, минава покрай него, забавя крачка и пита: - Извинете, господине! Дете ли чакате? Мъжът се сепва, изчервява се и отговаря: - Не, аз винаги съм си бил дебеличък... Марийка щяла да ходи да спи в Иванчо. Преди да тръгне баба й й казала: - Марийке, сега, като отидеш и като легнеш Иванчо може да поиска нещо от тебе! Ама ти ще му викаш "не бива". Послушала я Марийка, и вечерта си легнали с Иванчо. По- едно време той я попитал: - Марийке, трябва ли да сме на отделни легла? - Не бива, Иванчо! Легнали на едно легло. Иванчо пак я попитал: - Марийке, трябва ли да сме с пижами? - Не бива, Иванчо! Съблекли се. - Марийке, трябва ли да спим? - Не бива, Иванчо! И така цяла нощ не бива... На сутринта Марийка като се прибрала казала на баба си: - Офф Бабо, от твойто "не бива, не бива" Иванчо цяла нощ ми го набива....