Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Беше голям късметлия. Даже когато го блъсна кола, се оказа колата на "Бърза помощ".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
На вашето вниамние - най-честният интернет-магазин! Сега при покупка на крем за увеличаване на члена или гърдите - получавате и крем за мозъка подарък!
Разни
03.10.2017
1,786 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама мъже: - Кво става, ти ожени ли се? - Да. И жена ми е супер - и в кухнята, и в постелята… - Е как успява? - Ами постлал съм й в кухнята…
Никога не тичайте след жена, инфлация или маршрутка - тъй или иначе няма да догоните, а скоро ще дойде следващата.
Ресторант "Карма". В ресторанта няма меню. Просто ти носят това, което заслужаваш.
Вървяли си двама шопи и по едно време видяли едно магаре да си пасе на поляната. Единия шоп казал на другия: - Давам ти 50 лв. , ако накараш ей онова магаре да се разсмее. Отишъл шопа при магарето и му прошепнал нещо на ухото. За почуда на първия шоп магарето започнало да се хили като след виц на Слави. - Е, добре де к’во толкова му каза, че го разсмя така - попитал първия шоп. - Ами казах му че оная ми работа е по-голяма от неговата. - отговорил втория шоп. - Добре, давам ти 100 лв., ако го разплачеш. Отишъл пак шопа при магарето и изведъж то започнало да реве. - Е, добре де този път какво му каза? - попитал първия шоп. А вторият отговорил - Ааа, нищо... просто му го показах.
Човек лесно си създава приятели, без да е нужно всеки ден да бъде с тях. Когато се виждаме постоянно с едни и същи хора - те се превръщат в част от живота ни. А когато станат част от живота ни, започват да искат да го променят. И ако не сме такива, каквито те искат да бъдем, се сърдят. Защото всички смятат, че знаят как точно трябва да изживеем живота си.