Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- С какво се занимаваш в работата? - Отивам и започвам да броя до пет. - А после какво? - А в пет часа ни свършва работния ден.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Барман се кара на един от сервитьорите: - Ей, човече, престани най-после да изхвърляш пияните клиенти навън! Ти забрави ли, че работиш във вагон-ресторант?
Разни
03.10.2017
1,326 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж сe прибирa oт рaбoтa и зaвaрвa жeнa му гoлa в лeглoтo: - Жeнo, каквo прaвиш ма? -пoпитaл той. - Ами миличко чакам те да се върнеш от работа какво може - казала жената. - Е хубаво де не можа ли поне една рокля да си сложиш? -попитал той. - Aма аз нямам рокли бе мило, ти така и не ми купи. - A нямаш рокли - казал мъжът отваряйки гардероба. - Я гледай какво става тука:1 рокля, 2рокли, 3рокли, 4, - Зрасти Гошка, 5, 6.
Когато говорите лъжи на жената - си губите времето. Когато говорите истината - губите жената.
Един ден Иванчо отишъл при Марийка и казал: -Марийке, ще ми дадеш ли твоя снимка? -Защо Иванчо, да не би да ме харесваш? -попитала Марийка. А той отговорил: -Не събирам си покемони!
- Знаеш ли, Лили, като гледам световното по футбол, забравям всичко наоколо! - Аз съм Валя...
В детската градина всички деца заспaли на обяд, само Иванчо не спи.Госпожата го пита: - Иванчо, защо не спиш? - Ами, Госпожо, аз у нас като си лягам и заспивам с мама, слагам си пръстчето в нейното пъпче и заспивам. -Ами, добре Иванчо, ако ти дам да си сложиш пръстчето в моето пъпче ще заспиш ли? -Оо, да ще заспя веднага, Госпожо! Така и станало...След малко Госпожата се обръща към Иванчо: - Иванчо, ама това не ми е пъпчето!!! - Ааа, Госпожо, ми това не ми е пръстчето!