Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една отива в публичен дом и казва на съдържателя: - Имате ли някой за пет долара. Дават й един, след половин час се връща бая ядосана: - Ама тоя е програмист. Съдържателя: - Ти за пет долара да не искаш шофьор ма?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Ужасно се притеснявам за мъжа си. - Защо така? - Сутринта отиде към любовницата, а по обяд тя се обади и ми вдигна скандал, защо още го няма.
Семейни
03.10.2017
3,053 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо влязъл в затвора за изнасилване и попаднал в килия заедно с един циганин. Той си седял мирно, за да не си изяде боя и нещеш ли циганина го попитал съвсем учтиво: - С васлин или без васлин ? - Ааа... сакън нидей така бе биритшед! - измънкал изплашено Иванчо. - Абе с васлин или без васлин ва!!! - казал разярено мангала. "Абе с вазелин по мекичко ще влиза, тай и тай ще ме..." помислил си Иванчо и смело казал: - Емчи хубао с васлин! Циганина с голямо удоволствие извикал в екстаз: - Васлине, ила тука уа, ша гу ибем и двамата!!!
Във хотел са настанени, двама психично болни, които са под наблудение, за да остановят лекарите, дали те вече са добре. Казват им, ако някои от тях има някаъв признак на лудост, да се обадят веднага. Още на същата вечер, звъни единия: - Тоя тука твърди, че е лампа! - Добре след малко идваме да го приберем, ти заспиваи. - Ама аз не мога да спя на светло!!!
При психиатъра. - Докторе, цялото ми тяло е в пера! - Спокойно, легнете… Повтаряйте сега след мене: нямам пера, нямам пера, нямам пера… А сега вече можете да станете! - Докторе, благодаря ви! Перата наистина изчезнаха! Пациентът излиза, а психиатърът вика чистачката: - Бихте ли премели, че целият под стана в пера…
Интервю с министъра на образованието. И той се жалва, че учениците не могат да пишат правилно подарък, център, въздух ( а пишат "подарак", "центар", "въздох"). Министъра: - Пишат "замарсен", вместо замърсен. Журналистката: - Ама "замарсен" не е ли правилно?
Млад мъж влиза в книжарницата и казва: - Нужна ми е поздравителна картичка. Искам да бъде красива, романтична… - Може би тази? - показва продавачката картичка, на която пише: \"На единствената жена, която обичам истински!\" - Чудесно! - казва мъжът. - Дайте ми тринайсет.