Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Зайко Байко отива за бира и пред магазина вижда голяма опашка. Свиркайки си той застава най-отпред. От опашката възмутена се обажда Кума Лиса: - Защо се пререждаш, Зайо Байо? Той отговорил: - Я, ела зад ъгъла! Отишли заедно и след малко заекът, подсвирквайки си, отново застанал на чело. Същото се повторило и с Кумчо Вълчо. Нарежда се Зайо отново най-отпред и чува рева на Баба Меца. - Ей, Зайо, защо се пререждаш! Заекът отвърнал: - Я, Мецо, ела с мен зад ъгъла! Свили те зад ъгъла, а там гневно ги посрещнал горският змей: - Стига мезе! Къде е бирата?
Животни 3,154 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ама защо ми слагате белезници?! Аз този мерцедес го намерих на улицата! Вече половин година обикалям из града да му търся собственика! Учителката: - Иванчо, кажи три съгласни. Иванчо: - Д Т Б Учителката: -Какво? Веднага при директора! Директора: - Как може така бе, Иванчо? Я кажи сега на мене три съгласни. Иванчо: - В Г З Ако на тази планета нямаше жени, мъжете щяха да са дебели, небръснати, вмирисани... щастливци! Дама води болонка на каишка. Неочаквано болонката ухапва някакъв мъж по крака. Той се спира, рови известно време в джобовете си, изважда един бонбон и го подава на кученцето. Дамата удивено възкликва: - Ама тя ви ухапа, а вие й давате бонбонче! - Ами да, разбира се, че ще й дам. Искам да видя къде й е устатата и да и разбия после зъбките на гадината мръсна... - Бабо, ето ти бонбон! — Благодаря ти. — Вкусен ли е? — Много. — Странно, а кучето все го изплюваше?!