Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, страдам от безсъние. - Ще ви изпиша добро лекарство за подоряване на потенцията. -Интересно, и това ще ми помогне по-добре да спя ли? - Не, но затова пък вашето бодърстване ще е много по-приятно!
Професионални 3,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Няма съвършени хора, защото след като са ме направили, са счупили калъпа. Главният лекар на поликлиниката казва на жена си на вечеря: - Вчера уволних новия санитар. Тренирахме изкуствено дишане на манекен, всички си тръгнаха после, а той продължи, идиотът! - Защо пък да е идиот? Може да е решил да затвърди уменията си? - Ти просто не можеш да си представиш, какво напъха в устата на манекена!... Английски лорд се обръща към сина си: - Млади господине, Вие получихте добро образование, имате завидно положение в обществото, време е да помислите за семейство. Какво ще кажете за брак с лейди Маргарет? Тя също е от старинен род като нашия, красива е... - Не я искам! - Добре, а какво ще кажете за лейди Емили? Тя не е от знатен род, но родителите й са крупни индустриалци, тя е образована... - Не я искам! - А лейди Дороти? Тя не е богата, но е мила, симпатична, спортистка... - Не я искам! - Добре, кажете какво искате? - Искам Джон камериера... - Но той е католик! - Не се вълнувайте, -успокоява докторът млада жена, която започва да ражда в купето на влака, - аз четох, че преди година една жена е родила даже на спирката на автобуса! - Това бях аз, докторе. Блондинка пристига в "Бърза помощ" - показалецът на едната й ръка бил целият в кръв. - Как се случи това? - попитал лекарят. - Бях решила да се самоубия… - Като се простреляте в пръста?! - Не, разбира се! Първо бях решила да се прострелям в гърдите, но тъкмо си направих пластична операция за 6000 долара. После реших да се прострелям в устата, но съвсем скоро платих 4000 долара за зъбни протези. Накрая реших, че ще е най-добре да се прострелям в ухото, но си помислих, че сигурно ще е много шумно, за това си запуших другото ухо с пръста…