Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи си една жена на балкона, а отдолу минава млад мъж. Жената се провиква: - Господине, извинете, много ме е страх да не ме изнасилите... - Е как така да Ви изнасиля - учудил се човека - Вие си седита там на балкона, а аз си вървя по улицата... - Ама аз ей сега ще сляза!
Семейни 3,101 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: По какво си приличат тортата и тъщата? Отговор: И двете се предпочитат студени и поднесени със свещи. На самотен остров попаднали двама корабокрушенци. Единият носел чувал злато, а другия – петел. Първият пригладнял и казал: — Хайде да играем на продавачи и купувачи. — Добре – отвърнал другият. Почнали да се търгуват: — Я, колко красив петел! За колко го продаваш? — За един чувал злато. — Много скъпо! — Ами, виж някъде, ако има по евтин… Веселят се хусарите. Вече всички са се опили, всичко им е омръзнало. Поручик Ржевски: - Господа! Имам идея! Дамите да застанат от едната страна на стаята до стената, хусарите - от другата. Който уцели от бегом, ще целува ръчичката на дамата. Eдин човек влиза в някаква тоалетна. Сяда на седалката и чува глас: — Здрасти! — Здрасти! – отговорил неуверено. — Как си? — Добре съм… — Какво правиш?!? — Ами… опитвам се да се изсера… – отговорил малко смутено — Айде, ще те оставям, че един тъпанар от съседната тоалетна ми отговаря, после ще ти звънна. Въпрос: - Що е то? Като го вкарваш е твърдо и розово, а като го изкарваш - меко и мокро? Отговор: - Дъвката. (а ти какво си помисли;-)?