Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един ловджия се хвали, че си има много добро куче: - Надушва ме от 5 километра. А колегите му отговарят: - И ние, Данчо, и ние... Май ти е време да се изкъпеш.
Разни 1,953 прегледа
Следващ →

Още вицове

В едно село дядка върви по улицата. По едно време му се припикало, спрял до едно дьрво и брькнал в потурите. В сьщото време минала млада девойка и го попитала: - Не можеш да го намериш ли, дядо? А дядото отговорил: - Не, много е луд, не мога да го хвана. Генко се прибира много късно и казва на жена си: - Скъпа, никога няма да се сетиш къде бях! - Със сигурност ще се сетя, но първо да чуя твоята версия. Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!! Седи младото семейство на маса с възрастни родители и коментират как най-лесно се оправят нещата в едно семейство. Накрая питат свекъра, как е било по тяхно време: - Е па, сите си знаехме - Има-нема защо, на жената в петок по един зад врато. Малка дъщеря към майка си: - Мамо, ти наистина ли ме обичаш, или това е пиар?...