Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един китаец срещнал полицай и го попитал: -Мян-дзян-кян-лян "Кока-кола"? Полицаят го погледнал замислено и го попитал: -...Две бутилки, кво!?
Разни 2,064 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена сънува, че е в пустинята и я преследва гол негър.Тича запъхтяна, затъва в пясъка до колене, пада, обръща се към него и го пита: - Защо ме преследваш? Какво искаш от мен? Той се усмихва ехидно и я пита: - А ти защо ме сънуваш? Един ден Иванчо се връща в къщи и се хвали на дядо си: - Днес помогнах на една баба да пресече улицата. - Браво, Иванчо, ето ти 1 лев. На другия ден Иванчо идва с Марийка. - Днес помогнахме на една баба да пресече улицата. - Браво на вас, ето ви по 1 лев. Когато Марийка си отишла, дядото попитал Иванчо. - Защо днес идвате двама души? - Защото бабата се съпротивляваше… - Най-умната блондинка? - Тази, кояото се е боядисала като брюнетка! Разрешавам да ме вземат за мезе, но след хубаво пиене... Една блондинка, както си вървяла по улицата, паднала в една шахта. Поотръсила се, погледнала нагоре и си помислила : "Добре, че го няма капакa, иначе как щях да изляза !!!"