Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Връща се една баба от полето, но трябва да пресече през магистралата. Вижда две девойки и пита; -Абе баба вие защо сте се изправили тук? А те отговарят: - Ами бабо чакаме да минат коли и ни хвърлят бонбони. Бабата казала , ами я и аз да почакам малко. По едно време се задава мерцедес с бясна скорост, след 100 метра набива спирачки и дава назаден. спира отваря прозореца и пита; -Малееееееееееееееее, бабо и ти ли? а бабата казала: -Що бе чедо, аз като немога да ги дъвча ще ги смуча.
Семейни 3,306 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тя: - И един кавалер трябва да казва на своето момиче само:обичам, ще купя и ще отидем! Явор: - Няма проблем: обичам бира, ще купя въдици и ще отидем за риба! Доктор посещава родилка, за да разбере дали всичко е нормално след раждането. Девойката плаче неудържмо: - Докторе, помагай! Виждаш ли - аз съм брюнетка, мъжът ми също, а детето е рижо... - Успокойте се, все ще измисля нещо... Пристига мъжът. Докторът го посреща на стълбите и започва да го разпитва: - Млади човече, може ли да ми отделиш една минутка? - Да? Какво има? Жена ми, добре ли е? - Жена ти е добре. Аз исках да питам, колко често се занимавате със секс? - Всеки ден. - Млади човече, не те ли е срам да ме лъжеш в очите? - Добре, де! Един път седмично... - Млади човече..... - Еееееее, добре, на половин година веднъж. - Слушай сега! Аз съм по стар от тебе с двайсет години, питам те като лекар... - Оххх. Добре. Преди тя да забременее, една година не бяхме правили секс.... - Ето това трябваше да кажеш от самото начало! А сега върви при нея и виж какво си направил с тоя ръждясал инструмен Мутра разхожда куче из парка. Един от другите кучкари решава да завърже разговор и го пита: - Вашето куче има ли родословно дърво? - Що му е? То си пика и на обикновените... Едно вежливо таралежче тръгнало по своят вежлив път и среща тримата мускетари на конете си и решавада ги позддрави по своят вежлив начин: — Здравей Атос! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей Портос! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей Арамис! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей кон на Атос! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей кон на Портос! — Здравей вежливо таралежче. — Здравей кон на Арамис! — Здравей вежливо таралежче. Поговорили и станало време мускетарите и конете им да тръгват и вежливото таралежче ги изпратило по своят вежлив начин: — Довиждане Атос! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане Портос! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане Арамис! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане кон на Атос! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане кон на Портос! — Довиждане вежливо таралежче. — Довиждане кон на Арамис! — Довиждане вежливо таралежче. Повървяло малко и кой да види… Алибаба и четиридесетте разбойника на свойте камили… Старшината влиза в помещението на новобранците и вижда на пода един фас. Нервно пита: - Чий е този фас? Никой не отговаря. Повтаря въпроса с още по-висок тон. Никой не отговаря. Започва да вика. И тогава един новобранец казва: - Ничий е, господин старшина. Можете да го взмете!