Влиза сестрата на Бойко при него на свиждане в болницата и вижда, ръцете му вързани, Веднага се развикала:
- Защо сте го арестували? Той все още е премиер...
Лекарят:
- Не е арестуван, но знаете ли колко ленти от кардиографа наряза!
Връща се една баба от полето, но трябва да пресече през магистралата. Вижда две девойки и пита;
-Абе баба вие защо сте се изправили тук?
А те отговарят:
- Ами бабо чакаме да минат коли и ни хвърлят бонбони.
Бабата казала , ами я и аз да почакам малко.
По едно време се задава мерцедес с бясна скорост, след 100 метра набива спирачки и дава назаден. спира отваря прозореца и пита;
-Малееееееееееееееее, бабо и ти ли?
а бабата казала:
-Що бе чедо, аз като немога да ги дъвча ще ги смуча.