Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стърчи, виси и капе. С три букви, по средата - "у". Отговор: душ
Бисери 3,959 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кои са най-важните седем години в живота на една блондинка? - От първи до трети клас. Жена дълго се молила на мъжа си да я вземе с него на лов. Накрая той се съгласил. Отишли в гората, мъжът и дал пушка, и й казал: - Стой тук и чакай, а от другата страна на гората ще подгоня лоса към теб. Когато лосът изскочи пред теб, стреляй, след това ме извикай, и пази улова докато се върна, само не тръгвай от тук, докато не дойда. Оставил мъжът жена си, и отишъл да пийне с приятелите си на съседната поляна. Тъкмо си сипали и отпили, чули изстрел и някакви крясъци. Побягнал мъжът към мястото, на което бил оставил жена си и какво да види?... На земята до жена му лежал уловът, а някакъв мъж тичал около него и крещял: - Да, твой е лосът, твой, ГОСПОДИ! Дай ми само да си сваля седлото! Чапаев се показа на терасата, вгледа се в звездното небе и се провикна: - Каква красота! - Майката, майката, майката… - отговори ехото по навик. Седят колеги и си пият кафето. Един разказва виц: "Прибира се един мъж от работа и казва на жена си: "Скъпа, имам два въпроса към теб?" Тя му отговаря: " Не давам отзад." А той: "Тогава само един". Всички се смеят и продължават да си пият кафето. След някоя минута се отваря вратата, влиза шефа и казва: "Здравейте! Имам два въпроса!!!" Едно простовато момиче се готвело за среща с гаджето си. Преди да излезе, майка й я предупредила: - И за нищо на света няма да му даваш да те съблича от кръста надолу. Ако много настоява кажи му, че там има жарава и ще се опари. Дъщерята я уверила, че така ще направи. На другия ден се връща към обед и майка като я видяла веднага изпитала съмнения: - Какво стана снощи дъще? Да не си му се дала? - Ами мамо, той наистина се опита да ме съблече от кръста надолу. Аз му казах, че там има жарава и ще се опари.. - Точно така, браво, моето момиче! - Обаче той каза, че няма да бута, а само иска да си изпече кренвирша в жаравата... - И какво..?! - ужасена попитала майката. - Е, какво, нищо не стана - цяла нощ го пекохме, пекохме, пък на сутринта като ми даде да го опитам той още суров..