Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Казват, че щастливо живее човек, който в края на всяка година е по-добре, отколкото в началото. Ако сравним нашето състояние вечерта на 31-ви декември и сутринта на 1-ви януари - лесно се вижда, че ние сме много щастливи хора.
Бисери 3,175 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката отива при Иванчо, разглежда му тетрадката, тъжно въздъхва: - Иванчо, много те моля - пиши четливо! - Аха! Сега помолите да пиша четливо, а после още ще кажете, че и без грешки! Доктор влиза в стаята, където лежи млада и хубава жена. - Добър ден, съблечете се - трябва да ви прегледам... - Но мен вече ме прегледа ваш колега и каза, че съм много добре! - Да, да, и на мен ми ми каза същото. Двама студенти се събуждат във едно легло след тежка пиянска вечер и единия вика на другия -Извинявай брато ама снощи правихме секс и затова 1 на 0 за мен. На следващата сутрин. -Извинявай ама снощи реших да ти го върна и си легнах при теб за това 1 на 1 . -Хаха ама аз си направих майтап с теб! -Значи 1 на 0 за мен ... Съвети за мъжа 1. Винаги в банята ДРЪЖ ЗДРАВО САПУНА! 2. Купи си 2 чифта гащи, все пак нали нещо трябва да сложиш докато переш другия чифт! 3. Давай редовно на кучето си кокълчета, нали някак трябва да го научиш да ти носи чехлите. 4. Подстрижи косъмчетата на гърдите си - жените искат да им е гладко, но НЕ прекалявай! 5. Ако си решил да бъдеш романтичен не плюй в чашата с вино! 6. На среща с колатата ти - почисти я! включително махни и чантата на жената, с която си спал снощи.. 7. Опитай да измиеш чиниите в мифката, ако не можеш да ги помръднеш, заради залепналата плесен използвай електорожена. Знаеш че винаги помага! 8. Докато си на среща с жена не говори какви ги вършите с приятелите ти. Не се излагай още от сега! 9. Не мятай използвания кондом през терасата! Готината съседка отсреща може да се засегне. 10. Съкрати разхожданията гол из къщи - съседите гледат, особено Баба Пена от 6 етаж! Един селянин се оженил. Минала първата брачна нощ и на сутринта аверите му го попитали:<BR>- Брато, как беше?<BR>- Ни вляах, просто ни вляах!<BR>- Следващия път си го потопи в буркан с олио и ще ти е по-лесно. Разбра ли?!<BR>- Да!<BR>На другата сутрин приятелите му с нетърпение го чакали да разказва:<BR>- К’во стана? Влезе ли?<BR>- Ни вляа и ни вляа! Аз като ви казах, че няма да вляа...<BR>- Къде не влезе?!<BR>- Ми, в буркана!!!