Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една блондинка иска кола с всички екстри. Отива в една автокъща и пита продавача: — Имате ли кола, евтина и с всички екстри? Продавачът казва: — Имаме KIA. Блондинката казва: — Не само да не е KIA, защото на телефона ми пише NOKIA.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Мислите, че Ви мисля доброто? Лошо мислите за мен.
Бисери
03.10.2017
2,862 прегледа
Следващ →
Още вицове
“Вчера две неизвестни лица нахлули в дома на семейство Иванови. След като заключили гражданката Иванова в банята, те принудили гражданина Иванов да изпие с тях две бутилки водка.” Из Полицейските архиви.
Три мутри се возят в кола. Изведнъж колата им изгасва. Звъни единия на шефа по мобифона: "Шефе колата изгасна, какво да правим?" Шефът отговоря: "Взимайте каквото искате от колата и тръгвайте към мен." Първия взема мобифона. Втория взема едно шише с вода, а третия откъртва вратата и я взема с него. Когато пристигат при шефа, той пита първия, защо е взел мобифона? Той отговаря: "Ако нещо стане да ти звъннем." Шефа пита втория за какво му е шишето с водата. Той отговаря: "За до пием като ожаднеем." Пита третия: "Ти защо откърти вратата?" "За да си отварям прозореца като ми стане топло."
Мъж отива на гости при жена настроен за бурен секс. Докато пиели по едно погледа му спрял на една снимка. Притеснен той попитал: - А това съпруга ли е? - О не, аз няма мъж? - А може би брат? - О аз и брат нямам. Ама не се притеснявай, никой няма да дойде. Това съм аз до операцията?
Мъж се прибира у дома. Жена му седи пред телевизора и гледа сапунен сериал. - Пак ли не е готова вечерята? Това е! Край! Отивам на ресторант! - Почакай пет минутки, скъпи. - Какво ще успееш да сготвиш за пет минути!?! - Сега ще свърши филма, аз набързо ще се облека и ще отидем заедно.
Доктор към пациент: - Не разбирам, защо искате да ви предписвам сънотворни, когато всяка вечер до късно сте в кръчмата... - Не са за мен, а за жена ми!