Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два клитора си говорят: - Знаещ ли - казал единият - за нас разправят, че сме били лигави, пихтиести, едни такива гнусни... - И кой смее да говори такива неща? ! - Злите езици...
Семейни 3,432 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А това е моята последна реалистична картина, казва се "Държавни служители на работа". - Но нея се вижда, че само седят и пушат. - Казах, че е реалистична картина. В едно село живеели само фенове на ЦСКА. Един легнал на смъртно легло. Когато попът дошъл за последното причастие, умиращият му изповядал че е станал левскар! Попът го попитал учуден: - Синко, защо ни предаваш така? А умиращия му отговорил: - Отче, по-добре да умре един от тях! Барак Обама ще бъде най-добрият президент на САЩ: никой никога няма да успее да го очерни. - Мамо, да си виждала на масата една синя таблетка? - Помислих, че е от моите илачи за безсъние и я изпих... - А сега ти ходи и изчукай дъщеря си! Пил си някакъв пич водката в един бар и до него седнала нечовешка мадама. Тоя я гледал, гледал, ма го било срам да я заговори. По едно време седнал някакъв пич от другата й страна и й прошепнал нещо в ухото. Мадамата се обърнала, зашлевила му шамар, станала от мястото и си тръгнала възмутена. Тогава първия го попитал: -А бе, брато, кво й каза, че те зашлеви така? -Ми казах й, че съм супер надарен ще я скъсам от секс и ще ме моли за още. На първия му станало смешно и му разправя: -А бе, човек, ти май много шамари ядеш, а? А втория му отговорил: -Да, ама и много секс правя.