Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейство отива на обяд в бира-скара. Поръчват си кебапчета. Наяли се, обаче останало едно кебапче. Минал келнерът и като видял - казва на детето: - Малкия, я го изяж тва кебапче, да ти порасне пишката! А майката като чула, пернала детето през ръцете и казва: - Чакай, чакай, я по-добре баща ти да го изяде!
Семейни 1,966 прегледа
Следващ →

Още вицове

Искам тишина - казала тя......и той й спукал тъпанчетата. Типичните лъжи на мъжете: - Кълна ти се - Всички членове в еректирало състояние са еднакви. - Турция ме интересува само в културен аспект. - Избрах си секретарка според професионалните й качества. - Любовта е по-важна от секса. - Вече три месеца не съм изпил капка алкохол. - Винаги вдигам седалката на тоалетната, преди да се изпикая. - Аз съм против легализацията на публичните домове. - Когато бях млад, всички момичета тичаха след мен. - Аз също обичам децата. - В тази рокля изглеждаш много по-слаба. - Всеки ден си взимам душ. - Колко жалко, че майка ти не може да намине на гости. - През целия си живот нито веднъж не съм бил на нощен клуб. - Ще ти дам всичко, което поискаш. - Никога не ти изневерявам. - В задръстване винаги оставам абсолютно спокоен. - Никога не плача пред телевизора, просто се прозях. - Компютърът ми е нужен за работа. - Рядко се поглеждам в огледалото. - Разбира се, че помня кога е годишнината от сватбата ни! Фразата "Око за око, зъб за зъб" - духовната основа на тероризма. Барабанист и басист направили оркестър. Започнали работа в ресторант. След няколко дена работа, барабаниста казал: - Абе колега, излез отпред и чуй как е общото звучение! Барабаниста ударил здраво барабаните и вдигнал саунда. А басиста замислено се ослушвал пред сцената. - Е, как е, ставаме ли? - попитал барабаниста. - Хм, така си и мислех. Само барабани се чуват! - Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред нощ? - пита съдията. - Когато миналия път ме съдихте, ми казахте: "Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред бял ден?". Е, аз кога да работя?