Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейство отива на обяд в бира-скара. Поръчват си кебапчета. Наяли се, обаче останало едно кебапче. Минал келнерът и като видял - казва на детето: - Малкия, я го изяж тва кебапче, да ти порасне пишката! А майката като чула, пернала детето през ръцете и казва: - Чакай, чакай, я по-добре баща ти да го изяде!
Семейни 1,967 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят трима приятели: - Мойта жена преди година прочете "Трите прасенца" и после ми роди 3 деца. - Моята пък прочете "Снежанка и седемте джуджета" и после ми роди седем деца. В този момент третия извиква неистово: - Помо-о-о-о-о-ощ... моята жена чете "Али Баба и четиридесетте разбойника в момента... "Copyright" - дословен превод - "Копирано вярно" :))) Няколко дни след сватбата булката се обажда на майка си: - Никога повече няма да се омъжа за журналист! - Какво е станало, дъще? Все пак той е хубав съпруг. - Какво е станало ли?! Публикувал е във вестника любовните писма, които съм му писала преди сватбата. - Не се ядосвай, това трябва да те ласкае. - Но, мамо, той ги е публикувал на страницата с хумора! Любов - когато си затваряш очите за недостатъците на партньора, отваряш очи...опааа - вече имате деца! - Това е! От днес започвам нов живот!!! - Какво? Спираш пиенети и цигарите? - Не...смених си мейла и номера на кюто.