Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж вузмутено крещи на жена си: - Защо си махнала от тоалетната кръстословиците и вестниците! Сега няма какво да се прави!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- В нашия офис всички ползват различни парфюми. Например, счетоводителката предпочита "Армани", шефката на продажбите "Гучи". А от секретарката пък мирише на бос...
Професионални
03.10.2017
3,435 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шеф към своята секретарка: - Внимавайте как пишете! Старинно се пише с две "н". - Знам, шефе, но на пишещата ми машина има само едно "н".
2 часа през нощта, бар, всичко е затворено. От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се руската мишка - няма котка, тича към бара, налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си втора, пие - няма котка, трета - няма котка, четвърта, пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко така си мърмори: "Ми ше го чекаме, деба маа му...
Осми март, сутринта. Тя става, отива към банята. Чува се вик: - Я марш в леглото! Сега ти нося кафето!
- Пешоо, да знаеш вчера пак загубих на бас и взех много важно решение. - Какво бе?? - Вече да не се обзалагам. - Не ти вярвам!!! - А на бас!
В един филм с Чарли Чаплин има сцена, където той се е скрил зад една завеса и се прави, че се бие с някой, а всъщност се "бие" сам със себе си. Всеки път се сещам за тази сцена, когато чувам, че нашата власт води борба с корупцията.