Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отишъл нашенец при врачка. Попитал: - Детето ми е болно. Ще оздравее ли? - То ще оздравее, ама баща му ще умре. Прибрал се мъжът тъжен вкъщи и жена му весела го посрещнала: - Мъжо, детето оздравя, ама комшията почина.
Семейни 3,274 прегледа
Следващ →

Още вицове

През 2006 година стартира кампанията за разделно събиране на боклука в София. Очаква се през 2007 да стартира и разделно извозване на боклука. Бал. Висше общество. Стоят поручик Ржевски и корнет Оболенски и пият вече трета бутилка шампанско. Омаян от алкохола, корнетът срамежливо пита: - Кажете, Ржевски, оная дама там, духа ли? - И още как! - отговорил поручикът. - А тази, другата? - Дори превъзходно! - А как мислите, поручик, новата до нея, и тя ли духа? - Без съмнение, корнет! - Но поручик - объркано пита корнетът - как знаете това? - Виждате ли, Оболенски - поучително го напътства поручик Ржевски - щом има уста, значи духа! - Много си невниматален, тате... - Аха... Ако бях по-внимателен, теб въобще нямаше да те има на този свят! Две мутри, Драго и Владо, си седяли в едно елитно заведение. Драго попитал Владо: - Абе браточка, Дядо Коледа има ли си жена?! Владо му казал: - Драго остави ме да си пия уийскито и не ме занимавай с глупости! Тогава Драго му казал: - Добре бе браточка каква му е Мери Крисмъс на Дядо Коледа?! Турист обикаля из джунглата и стига до негърско село. Всички мъже са застанали на площада да и думкат тамтами. - Какво правите? - попитал човекът. - Еми две седмици няма вода и... - И какво, молите се за дъжд ли? - Не, викаме водопроводчика от съседното село да ни оправи тръбите.