Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена си правила кефа с един вибратор, но за беда вибраторът нещо се заклещил и тя не могла да го извади. Отишла на доктор и докторът и казал, че е необходима операция. Когато жената се свестила от упойката, докторът отишъл при нея и й казал: - Имам за вас една добра и една лоша новина. Лошата е, че не само че не успяхме да извадим вибратора, но даже той се заклещи още по-лошо и никога няма да можете да го извадите. Добрата новина е, че го обърнахме така, че ще можете да си сменяте батериите.
Семейни 3,189 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, искам да ме кастрираш! - Ама как, така няма да можеш да имаш деца вече! - Именно. - Ама ти това обмисли ли, го - все пак важно решение е Обсъди ли го със семейството ти? - Да, даже гласувахме. 17 за, само 2 против. - Защо искате да станете наш служител? - Защото други такива идиоти, които биха работили за смешната ви заплата в скапаната ви фирма, няма да си намерите! - Нает сте! - Днешното поколение не се отличава от нашето - твърди френски психолог. - Те също порастват. Също запалват първата си цигара. Също ходят в университета. Също напускат дома. Също се женят. Също имат деца. Само, че в обратната последователност. Французин, българин и германец са се засекли в Лувъра пред картината "Адам и Ева в райската градина". Германецът: - Вижте какви без дефектни, идеално изваяни тела - това са стопроцентови германци. Французинът се възпротивил: - Като гледам колко е хубава Ева и колко е прекрасен и фин Адам, това могат да бъдат само французи и никой друг. След като подробно разгледал картината, българинът отсякъл: - Това са българи! Вижте, че са голи и боси и нямат какво да ядат освен ябълка, пък си мислят, че са в рая. Това е реалистично изображение на българите в Европейския Съюз! Момиче казва на баща си: - Татко, като отида в дискотеката постоянно идват момчета и искат да ме чукат. Какво да правя? - Попитай ги: "Как ще кръстиш сина ни?" Отива тя на дискотека. Към нея се приближава момче и й казва: - Хайде да ходим да се чукаме. - А как ще кръстиш сина ни? Оня изчезнал. Приближава се друг: - Хайде да ходим да се чукаме. - А как ще кръстиш сина ни? - Хайде, хайде да вървим. Излезли, скрили се в храстите и свършили работата. - Е, как ще кръстиш сина ни? Момчето, завързвайки презерватива на възел: - Ако се измъкне от тук, ще го кръстя Дейвид Копърфийлд.