Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ад - това е място, където оптимиста и песимиста се чувстват еднакво.
Бисери 2,990 прегледа
Следващ →

Още вицове

Четирима мъже седели в бар, когато единият станал и отишъл до тоалетната. Докато го нямало, другите трима се заговорили за синовете си. Първият казал: - Моят много ме притесняваше. Чудех се дали ще излезе нещо от него. Но сега съм доволен от него. Има магазин за автомобили и наскоро купи на най-добрия си приятел нова кола. Вторият казал: - Моят хич не го биваше в училище. Носеше само двойки. Но се оправи. Сега се гордея с него. Има банка и наскоро подари на най-добрия си приятел акции за един милион долара. Третият казал: - И на моя син не му вървеше в училище, но сега се справя добре. Има зоомагазин и наскоро подари на най-добрия си приятел кученце. В този момент четвъртият мъж се върнал от тоалетната. - Говорехме за синовете си - казали другите. - Моят ми носеше само главоболия - споделил четвъртият. - Педал е, обаче всичко се оправи. И много го харесват. Наскоро един от гаджетата му му купи нова кола, друг му даде акции за един милион долара, а трети му подари кученце. Три блондинки сиговорели за изневери... Първата: - Аз немога повече да крия от мъжа си и реших да му призная за всичките си изневери. Втората: - Каква смелост! Третата: - Каква памет! Една бременна жена се разхождала с малката си дъщеря в парка. Момиченцето започнало да я разпитва: - Мамо, какво има в коремчето ти? - Бебенце, маминото. - А ти обичаш ли го? - Разбира се, маминото. - Ама много ли го обичаш? - Много го обичам! - Ами тогава защо си го глътнала, бе, мамо-о-о?! Курс по парашутни скокове. - Господин инструктор, Тошко скочи без парашут! Инструктора: - Пак ли? - Защо толкова късно започна учебната година в Пернишкия университет? - Чакали са минат всички поправителни изпити за абитуриентите, за да може да приемат достатъчно студенти.