Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена разказва: "Изведох мъжа ми по магазините. Обикаляме почти два часа. Той пита с надежда": - Може ли вече да се прибираме? - Не - казвам - малко сме пазарували. - Как така? Не е ли достатъчно? С въздишка обяснявам: - Виж сега, на теб ти купихме боксерки, бански и нова игра. А на котенцето (това съм аз) - само костюмче (не много скъпо, но въпреки това - 20 пъти повече от всичко купено за него). А за да е честно трябват още 2 неща. Искам рокличка и панталонки...
Семейни 3,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ти си млад, здрав, кипиш от сила? Дяволски хитър и готов да предизвикаш даже Господ? Ожени се и ще ти мине... Учени от БАН са създали ново преспивателно, записа ли са го на диск и засега е с работно заглавие "Българско футболно първенство " Най-добрия комплимент за жена: "Искам вие да красите моята яхта и замък на Лазурния бряг на стойност 120 милиона долара." „Думата „развод" е от латински произход и означава да откъснеш топките на мъж, бръквайки през портфейла му”. Една блондинка тъкмо си взела шофьорската книжка. Качила се на новата си кола и започнала да кара с бясна скорост. Когато стигнала до светофара не могла да спре и се блъснала в колата пред нея. Излиза шофьорът от колата, оглежда последиците много задълбочено, но не казва нищо и продължава да кара. На следващата пресечка блондинката пак удря същата кола. Шофьорът отново излиза, оглежда последиците и отнова нищо не казва. След няколко пресечки блондинката отново блъска същата кола. Излиза шофьорът от кола и пита: - Маце, не че ти правя проблем или нещо, но ако не съм аз, как ще спираш?!?