Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Англичанин отива при лекаря. - Сър, с жена ми сме женени от пет години, но още не можем да се сдобием с наследник. Докторът: - Сър, опишете ми сексуалните си отношения с жена си. Англичанинът: - Сър, какво по-точно имате предвид? Докторът първоначално се сащисва, но после започва да разказва на пациента си за секса, вади книга и започва да му показва картинки. Пациентът слуша мълчаливо и невъзмутимо разглежда картинките. Най-накрая се обажда: - Сър, всичко, което ми разказахте, е просто поразително! И вие смятате, че този комплекс от забавни гимнастически упражнения може да ни помогне да се сдобием с наследник?
Семейни 3,282 прегледа
Следващ →

Още вицове

На другия ден след любовна среща.Тя казва на приятелка: - Изкарах най-разкошната нощ в живота си! Първо бяхме на ресторант. После отидохме у тях, а там първо 30 минути любовна игра, после 2 часа секс, а после 4 часа се гушкахме. В същото време тoй казва на приятел: - Доста зле мина... В ресторанта беше ОК, след това отидохме у нас и 30 минути не можах да го вдигна, после пък два часа не можах да свърша, а след това не можах да заспя и си говорихме 4 часа. Мога да ви поздравя! Във вас се е зародил нов живот! — Докторе, но аз съм мъж… — Е, и? Какво им пука на глистите… Едно мутрафонче осторумно се обръша към друго: - Абе браточка, е сега ще ти задам гатанка и да видим дали ще я познаеш! - Кажи. - Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на ОЧКА? Другото борче се замислило дълбоко, но все пак отговорът му бил: - Не знам брато, кАжи кво е тва! - СнЕг бе братОЧКА ! Ае сега ще ти задам отново да видим дали ще се сетиш! - Давай! - Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на АХ?! - Не знам брато! - СнЕг бе браточка... нали ти казАХ! - Скъпи, - казва годеницата, - когато подпишем, в твоя дом ще се появи жена, която знае наизуст готварската книга. - Приятна новина, не знаех, че си толкова добра домакиня, - Не става дума за мен, а за моята майка. Физик, химик и садист изследвали един череп. След 3 часа изследване излиза физикът и казва: - Този череп е на 200 години. - Как разбра? - Физични формули и изчисления. Влиза химикът и излиза след 3 часа. - Този череп е на 200 години. - Как разбра? - Химични формули и изчисления. Влиза садистът и излиза след 3 дена, избърсва си потта от челото казва: - Този череп е на 2000 години. - Как така? - Призна си го мръсника.