Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между блондинки: - Така ми се искаше олигарх, но засега имам само олигофрен.
Блондинки 3,287 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стои си Заекът в сянката на едно вековно дърво и покрай него минал таралежът. Заекът му вика закачливо: -Ей, Тарльо, накъде? -Уф, неми е до закачки, бягай и се пази, в гората се е появил едим много вежлив и много еблив лос, вече пострадаха мечката, вълкът, лисицата, даже и порът, горкият е доста стресиран от случилото се... - едва промълвил и побягнал таралежът. Заекът подигравателно викнал след него: -Е, стига с тези тъпотии, бе рошав, това е пълна идиотщина, стой да си правим компания! Доскучало му на Заека и тръгнал да се прибира - пийнал си отвара от моркови, позяпал тв и се приготвил да си ляга. Сетил се за думите на таралежа и за всеки случай си сложил една коркова тапа в задника. По едно време, тъкмо вече се унасял да спи, когато чул шум от отваряне на шампанско и следните думи: -Добър вечер, Зайко! Габровец кани свой приятел на гости: -Ела ми утре на гости да видиш как черпи комшията… - Само две неща могат да срежат диамант: друг диамант и Чък Норис. Мъж се разхожда със сина си и виждат две кучета да се чукат. Малкият пита: - Тате, какво правят тези кученца? - Правят си малко кученце! Вечерта синът влиза в родителската спалня, а там таткото чука майката... Малкият пита: - Тате, какво правите с мама? - Правим ти братче! Малкият се замисля и казва: - Обърни я обратно, искам кученце, а не братче! - От каква националност са Адам и Ева? - От българска, естествено. Само българите могат да ходят боси и голи, да нямат покрив над главата си, да ядат една ябълка двама и при това да се хвалят, че живеят в Рая.