Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Младо момче от богато семейство решило да се прави на playboy. Купува си лъскави дрешки, ролекс и Ламборджини и отива в скъп бар. Поръчва си най-скъпото уиски и чака мацки. До него на бара седи смачкан беден човечец и дълго смуче най-евтината бира, но най-хубавите момичета само на него се лепят и не зачитат нашия човек. Станало му любопитно на нашия и пита бармана: - Абе, какво толкова има тоя сиромах, та най-готините парчета са край него? - Бе, и аз не знам. По цял ден виси тука на една бира и си ближе веждите.
Семейни 3,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лежи на една пейка много пиян мъж. Минава покрай него една жена. Той подвиква след нея: - Ти си свиня! - Но господине, аз нищо не съм ви казала?! - Но си помисли. В Рая,Адам всеки ден излизал рано сутрин на работа и се прибирал късно вечер. Ева вече започнала да си мисли,че Адам и изневерява -Но Ева,как мога да ти изневерявам,след като ти си единствената жена в Рая. Една вечер докато спели,Адам усетил остра болка в гърдите.Събудил се и видял Ева да го боде с пръст: -Какво правиш,Ева? -Броя ти ребрата В кръчмата седят ловци и се надлъгват. - Вчера ходих на лов за елени. Влизам в гората и какво да видя, един грамаден елен. Прицелих се аз и го гръмнах точно в средата на челото. Отидох до него, хванах го за единия крак, метнах го на рамо....- почнал да разправя единият. В това време другите казали "Наздраве". Пили всички и питат: - И после кво стана? - А, кое, кво ви разпраях, че забравих... - Ами хванал си единият крак и си го метнал.... - Аааааа да бе. Значи хванах единия крак и го метнах на рамо, после хванах другия и него го метнах на другото рамо.. И после така й го начуках, че й паднаха очилата. Една жена постоянно питала мъжа си дали гърдите и са много малки. "С тази блузка изглеждат ли по-големи"? "А с тази не изглеждат ли прекалено малки"? На следващия ден мъжа и и купил огледало.Преди да си легне обаче жената пак питала: "С тази блузка изглеждат ли по-големи"? "А с тази не изглеждат ли прекалено малки"? Мъжа се изнервил адски и и казал: -Знам как ще ги направим по-големи! -Как?!? -Вземи тоалетна хартия и я търкай между циците си! -Ами колко дълго да търкам? -За няколко години ще се увеличат! -Откъде знаеш това? - попитала жената учудено. -Не знам ама виж ко стана със задника ти! Съобщение: Гражданинът, който търси виновника за своите беди, моля, спешно да се обърне към най-близкото огледало! Повтарям - най-близкото огледало!