Съживили Тодор Живков за девети септември. Казват му, че вече е 2010 година( 21 години след 10.11.1989).Той пита:
- Кой е президент?
- Помниш ли го наш Гошко,ами той е.
Тодор Живков:
- Браво, справяме се значи! Ами кой е министър-председател?
- Помниш ли твоя бодигард? Бойко?
Тодор Живков:
- Значи всичко си е както трябва!
Младо момче от богато семейство решило да се прави на playboy. Купува си лъскави дрешки, ролекс и Ламборджини и отива в скъп бар. Поръчва си най-скъпото уиски и чака мацки. До него на бара седи смачкан беден човечец и дълго смуче най-евтината бира, но най-хубавите момичета само на него се лепят и не зачитат нашия човек. Станало му любопитно на нашия и пита бармана:
- Абе, какво толкова има тоя сиромах, та най-готините парчета са край него?
- Бе, и аз не знам. По цял ден виси тука на една бира и си ближе веждите.