Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младо момче от богато семейство решило да се прави на playboy. Купува си лъскави дрешки, ролекс и Ламборджини и отива в скъп бар. Поръчва си най-скъпото уиски и чака мацки. До него на бара седи смачкан беден човечец и дълго смуче най-евтината бира, но най-хубавите момичета само на него се лепят и не зачитат нашия човек. Станало му любопитно на нашия и пита бармана: - Абе, какво толкова има тоя сиромах, та най-готините парчета са край него? - Бе, и аз не знам. По цял ден виси тука на една бира и си ближе веждите.
Семейни 3,812 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лисицата хванала едно пиленце и тъкмо да го изяде, то казало: - Колко ще се нахраниш от мен? Пусни ме и аз ще ти доведа мама и татко. Лисицата го пуснала, а пилето кацнало на близкото дърво и се присмяло: - Ама че си глупава! Аз съм от инкубатор! Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се, може да караш в насрещното! Адвокатът: - Позволявам си да припомня на уважаемия господин съдия, че човека, когото съди днес, преди два месеца спаси жена му от удавяне… Съдията: - Други престъпления? Вървели си две костенурки в пустинията. Вървели, вървели, минали 15 години и видяли едно канче. Първата костенурка казала: - Дай да го вземем, па по-натам може да видим чешма. А другата казала: - Не, няма смисъл. Вървели минали още 15 години и видяли една чешма. Първата костенурка казала: - Aз ще се върна да взема канчето, което видяхме по пътя, но ти няма да пиеш от водата, докато не се дойда! Другата се съгласила и костенурката тръгнала. Минали 10-20-30-40 години. Костенурката при чешмата умряла от жажда и решила да пие вода. В този момент другата се показала от една издатина и казала: - Еее, сега ако ще се лъжем, то по-добре да не тръгвам! Съдията: - Обвиняеми, защо сте зашлевил ищеца с лявата ръка през устата? - Защото с дясната през това време се ръкувах с него.