Мъж на средна възраст си седял в крайпътен рестурант,когато влезли трима рокери. Първият отишъл при мъжа семизплюл в млякото му и угасил фаса си в чинията му. Вторият се изплюл в млякото му. Накрая третият съборил обяда му на пода. Без дакаже нито дума, мъжът станал и си излязал.
- Тоя не беше никакъв мъж,а? - Презрително казал единия рокер на серветъорката.
- И за шофъор не го бива - отвърнала тя.
- Току що прегази три мотора.
Мъж влиза в "Плод и зеленчук" и казва:
- Може ли половин маруля?
Продавача:
- Половин кило череши, половин диня ще ви дам. Вие се подигравате с мен. Как така половин маруля?
- Ами криза е!
- Добре шефа е тук в склада ще го попитам дали може.
Влиза в склада и казва:
- Шефе, тука някакъв идиот отвънка иска половин маруля.
Обърнал се видял че клиента е зад него и продължил:
А ето този господин иска другата половина.