Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама руснаци разглеждат автосалон. Единия пита продавача: - Иматели BMW-та? - Имаме. - С всички екстри? - С всички - Дайте две.. Намесва се втория руснак: - Защо са ти две?! - А ти вчера почерпи ли ме кафе?!
Любими Герои 3,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Заек влиза в сладкарница: - Имате ли торта с моркови? - Не господине. На другия ден идва отново заека: - Имате ли торта с моркови. - Не господине. Дошъл заека отново: - Имате ли торта с моркови? На края продавачката се вбесила: - Не господине, но ако още веднъш ме попиташ ще те закова на стената с пирони! На другия ден идва заека и пита нежно: - Имате ли пирони? - Не господине. - А торта с моркови? В телефонната слушалка се чува развълнуван и припрян женски глас: - Господине, трима младежи се опитват да се промъкнат при мен през терасата! - Имате грешка, госпожо, тук не е полицията, а пожарната. - Нямам грешка, защото младежите се нуждаят от стълба!… Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка Никога не плачи за това, което не плаче за теб. Зайко Байко бягал покрай едно поточе и изведнъж срещу него една видра: -Ооо, здравей тидро! ! -Аз не съм тидра Зайко, аз съм видра! Защо ми казваш така? -Тези, които съм ги ебал не им говоря на Вие... ! . Връща се момиченце в къщи и казва на майка си усмихнато: - Мамо, мамо днес имах шестица по биология. А майката и казала: - Хъ.. кво ти пука ма нали си болна от левкимия.