Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На улицата се бият двама мъже. Малко дете плаче. Една жена спира до него и го пита: - Защо плачеш, момче? - Ами татко се бие. - Кой от двамата е баща ти? - Ами незнам, точно за това се бият.
Разни 2,193 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мухморлия праща SMS на приятеля си, също мухморлия. -"...и все пак има разлика межди ПиАно и ПиЯно бар..." По време на час, учителка се опитва да научи учениците си на добри обноски. Задава им въпрос: "Ако сте на среща и вечеряте с хубаво момиче, как бихте и казали, че трябва да отидете до тоалетната? " Първо попитала Майкъл той казал, "Момент, да ходя да се изпикая. " Учителката отвърнала, "Това ще бъде грубо и нелюбезно. " "Ами ти Питър, как ще го кажеш? " Питър отговорил, "Съжалявам, но наистина трябва да ида до тоалетната. Веднага се връщам. " "Това е по-добре, но въпреки всичко не е много учтиво да кажеш тоалетна по време на вечеря. " "Ами ти малък Тони, напъни си мозъка веднъж и ни покажи добрите си маниери? " Аз бих казал: "Скъпа, моля да бъда извинен за момент! Трябва да се здрависам с един много скъп мой приятел, с който се надявам, ще имате възможност да се запознаете след вечеря. " - Докторе никои не ми обръща внимане какво да правя? - Следващия! Баща казва на 16-годишния си син: - Сине, трябва да поговорим! - За какво, тате? - Ами, трябва да поговорим за секса, сине. - Ами, добре де, кажи какво искаш да знаеш! Чък Норис не предсказва бъдещето. Бъдещето по-добре да прави каквото казва Чък Норис.