Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В новогодишната нощ тест за трезвеност не са минали 5 шофьора, а 125 са минали, но много скъпо.
Професионални 3,079 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек отива при лекаря: - Докторе, задушавам се, не мога да дишам! - Пушите ли? - Пуша, но не помага! Пристига мъж от задгранична командировка. Жена му го посрещнала, направила обяд, той го изял и казал: - Там, като ядох в ресторанта на същата такава чинийка имаше златно звънче. Дреболийка, но ти е приятно! После отива да си измие ръцете: - А, при тях на всички пешкири има бродирана по една гола жена. Дреболийка, но ти е приятно! Жената: - А пък на съседа достойнството му е с един сантиметър по-голяма от твоето. Дреболийка, но ти е приятно! - Как ще съм уволнен?! Аз мислих, че робите ги продават или убиват. Гостът пита домакините: - Каква е у вас шумоизолацията? В този момент се обажда глас от съседния апартамент: - За съжаления няма такава... Навечерието на Нова година. Дядо Мраз стои насред къщата си и грозно псува. Снежанка прегорила манджата. Джуджетата - пияни, не щат да работят. Всеки момент трябва да се тръгва да се разнасят подаръци, а торбата стои празнa. Елените осрали целия двор, счупили оградата на обора и избягали. В целия този хаос Дядо Мраз се оправя сам-самичък, с един-единствен помощник - едно малко ангелче. Ангелчето обаче цяла сутрин се мотае, а уж е излязло за малко само да донесе една елха... По едно време вратата се отваря, ангелчето влиза с елхичката на рамо и вeсело пита: - Къде да я сложа тая елха? Оттогава е традиция на върха на новогодишната елха да стои едно малко ангелче...