Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива човек на лекар с оплаквания от болки в оная работа. Направили му изследвания и се оказало, че има сифилис в последен стадий. Наложило се да му отрежат органа. Мъжът изпаднал в шок. Лекарите се съжалили над него и му присадили един дървен орган, копие на естествения. Пациентът доволен напуснал лечебното заведение. След няколко месеца отново пристига с оплаквания. След внимателен преглед лекарят му казва: - Не ви върви на вас и това си е! Ту сифилис ще хванете, ту дървояди...
Лекари 3,368 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две блондинки: - Моят мъж, като се прибере от работата, винаги ме гледа като вълк. - Поне храниш ли го? - Разбира се, всяка събота. ББ и Цветелина си говорят. ББ я пита: - Как е бизнеса? - Много добре върви..откакто си ти... - Някакви проблеми? - Трябва ни по-голям офис за банката. - Какво ще кажеш за НДК? Хем пък АЗ ще запълня някоя дупка в бюджета... Полицейска школа за повишаване на квалификацията. Инструкторът дава задача: - В язовир плува лодка с шест човека на борда. Обръща се и всички се издавят. Колко човека са загинали? - Шест! - обажда се един новобранец. - Неправилно, Петров! Дванадесет са загинали - шест при инцидента и шест при следствения експеримент. Започнала една блондинка работа като барманка. Идва клиент и казва: - Един " Бурен оргазъм" моля! Блондинката се възмущава: - Ама какво си мислите Вие? Това е прилично заведение! - Има го в менюто! Вижте! - казал клиентът. - М-да...Наистина има го в менюто. Ами тогава да вървим... - Какво ще направите, ако спечелите 1 милион? - Ще си купя къща в София, а с останалите 50 хиляди...