Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо секретарката-блондинка печата на принтера word документ, в който няма нищо написано? - Защото шефът я е помолил да донесе няколко бели листа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"-Стефане ако стъпиш на идиотомер,ще откачиш стрелките!" Учителски
Бисери
03.10.2017
3,109 прегледа
Следващ →
Още вицове
На урок по богословие в училище, преподавателят казва: - Сега ще ви разкажа, как се е появил първият човек. Иванчо вдига ръка. - Кажи Иванчо! - Ами, как да кажа..... С удоволствие бих чул, как се е появил третият човек...!
В кабинета на лекаря влиза девойка. - Съблечете се! - казва лекарят. - Защо? Боли ме ухото - възразява тя. - В такъв случай сте сбъркали кабинета - аз съм очен лекар - казва той.
- Благодаря ви, докторе, болките в гърба ми минаха. А какво ми имаше? Да не е радикулит? - Не, тирантите ви бяха много опънати...
Варвял си един разкаиващ се грешник и решил да направи нешто добро днес. Вечерта срешнал пианица на фхода на един блок, отишал и го попитал на кой етай от блока искаш да те кача? Пианицата му отгожорил:На 4етаж кадето и да е. Грешника го качил слезнал и гледа оште един пианица. Питал го каде да те кача? Пианица номер2 му казал: На 4етаж кадето и да е. Грешника го качил, слезнал и гледа оште един пианица.И тои искал на 4етаж.Качил го слезнал доло и гледа оште една пианица. Питал го: Каде да те кача? А пианицата му отвърнал: На 4етаж ама гледаи пак да ме хвърлиш през асансиорната шахта и ше ти счупа главата.
Болният: - Докторе, много дълга диагноза ми пишете? Докторът: - Не е диагноза, съчинявам некролог.