Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"-Стефане ако стъпиш на идиотомер,ще откачиш стрелките!" Учителски
Бисери 3,109 прегледа
Следващ →

Още вицове

На урок по богословие в училище, преподавателят казва: - Сега ще ви разкажа, как се е появил първият човек. Иванчо вдига ръка. - Кажи Иванчо! - Ами, как да кажа..... С удоволствие бих чул, как се е появил третият човек...! В кабинета на лекаря влиза девойка. - Съблечете се! - казва лекарят. - Защо? Боли ме ухото - възразява тя. - В такъв случай сте сбъркали кабинета - аз съм очен лекар - казва той. - Благодаря ви, докторе, болките в гърба ми минаха. А какво ми имаше? Да не е радикулит? - Не, тирантите ви бяха много опънати... Варвял си един разкаиващ се грешник и решил да направи нешто добро днес. Вечерта срешнал пианица на фхода на един блок, отишал и го попитал на кой етай от блока искаш да те кача? Пианицата му отгожорил:На 4етаж кадето и да е. Грешника го качил слезнал и гледа оште един пианица. Питал го каде да те кача? Пианица номер2 му казал: На 4етаж кадето и да е. Грешника го качил, слезнал и гледа оште един пианица.И тои искал на 4етаж.Качил го слезнал доло и гледа оште една пианица. Питал го: Каде да те кача? А пианицата му отвърнал: На 4етаж ама гледаи пак да ме хвърлиш през асансиорната шахта и ше ти счупа главата. Болният: - Докторе, много дълга диагноза ми пишете? Докторът: - Не е диагноза, съчинявам некролог.