Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
– Къде ще ходиш на почивка? – Преценявайки бюджета си реших, че не съм уморен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
През 2006 година стартира кампанията за разделно събиране на боклука в София. Очаква се през 2007 да стартира и разделно извозване на боклука.
Разни
03.10.2017
1,687 прегледа
Следващ →
Още вицове
Курортист се любува на селски двор: - Колко прекрасно е всичко тук! Колко е свежо всичко! Каква сочна зеленина! - Хапнете си спокойно - казва селянинът. - За кравата има предостатъчно...
Двама приятели живеели заедно в една квартира. Веднъж единият не се прибрал цяла нощ, а другият останал да го чака. Когато приятелят му се върнал, той го попитал: - Къде беше цяла нощ? - Ходих да чукам. - Ооо, чудесно... И какво стана? - Не ми отвори!
Иван и Киро стоят на плажа, Иван казва: - Виж го това гадже направо е супер. - Ама ти нали си женен. - Е какво от това като съм женен. - Е не е хубаво - отвръща Киро. - Еми то, ако беше хубаво и Господ шеше да е женен.
Две блондинки летят със самолет, изведнъж силна турбуленция разтърсва самолета. - Ама че друса! - казва едната. А другата отговаря: - Не е повече отколкото по "Цариградско шосе"...
😉😃😊Минутка хумор: Умрял един инженер и попаднал в Ада. Доскучало му и започнал да прави подобрения. Сложил климатици, освежители на въздуха, ескалатори... Господ звъни на Сатаната: - Как е? - Чудесно! Дойде един инженер. Имаме климатици, освежители за въздух... кой знае какви удобства ще измисли още. - Какво? Имате инженер?! Станала е грешка! Инженерите не трябва да отиват в Ада. Веднага да си ми го дадеш! - За нищо на света! Много ми харесва да си имам инженер! - Веднага ми го прати или ще те съдя!!! - Да, бе! И откъде ще намериш адвокат?!