Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
През 2006 година стартира кампанията за разделно събиране на боклука в София. Очаква се през 2007 да стартира и разделно извозване на боклука.
Разни 1,687 прегледа
Следващ →

Още вицове

Курортист се любува на селски двор: - Колко прекрасно е всичко тук! Колко е свежо всичко! Каква сочна зеленина! - Хапнете си спокойно - казва селянинът. - За кравата има предостатъчно... Двама приятели живеели заедно в една квартира. Веднъж единият не се прибрал цяла нощ, а другият останал да го чака. Когато приятелят му се върнал, той го попитал: - Къде беше цяла нощ? - Ходих да чукам. - Ооо, чудесно... И какво стана? - Не ми отвори! Иван и Киро стоят на плажа, Иван казва: - Виж го това гадже направо е супер. - Ама ти нали си женен. - Е какво от това като съм женен. - Е не е хубаво - отвръща Киро. - Еми то, ако беше хубаво и Господ шеше да е женен. Две блондинки летят със самолет, изведнъж силна турбуленция разтърсва самолета. - Ама че друса! - казва едната. А другата отговаря: - Не е повече отколкото по "Цариградско шосе"... 😉😃😊Минутка хумор: Умрял един инженер и попаднал в Ада. Доскучало му и започнал да прави подобрения. Сложил климатици, освежители на въздуха, ескалатори... Господ звъни на Сатаната: - Как е? - Чудесно! Дойде един инженер. Имаме климатици, освежители за въздух... кой знае какви удобства ще измисли още. - Какво? Имате инженер?! Станала е грешка! Инженерите не трябва да отиват в Ада. Веднага да си ми го дадеш! - За нищо на света! Много ми харесва да си имам инженер! - Веднага ми го прати или ще те съдя!!! - Да, бе! И откъде ще намериш адвокат?!