Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се обажда на секретарката в лудница и пита кой е в осемнайсета стая. - Никой - отвръща тя. - Чудесно - възкликва мъжът. - Значи съм успял да избягам!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо: - Мамо, тате...реших вече сам да живея. Те: - Хубаво, сине... Иванчо: - Куфарите ви са пред вратата!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,497 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кой помни тези времена? "Отивам да си купя видеоплеър. Прати ми съобщение на пейджъра ако ти трябвам."
Мъж отива при кварталния и се оплаква: - Инспекторе, жена ми иска да ме отрови! - как разбра? - Ами видях я да сипва отрова в яденето. Дори вкуса на храната се измени от това. - Добре. Ще видя какво мога да направя. Ела утре пак. На следващият ден човекът пак отива при кварталния. Кварталният седи зад бюрото, косата му рошава, очите изцъклени, ръцете му треперят. - Инспекторе... аз такова... дето вчера идвах... - Да, говорих с жена ти по телефона. Три часа си говорихме. Три часа. Ще приемеш ли един съвет от мен? - Ама, разбира се, нали ти си кварталният. - Човече, изяж отровата!
Ученици, ако не престанете да се лигавите, ще правим контролно върху тези, които се лигавят Учителка в стр. техникум Пл.
Ходи си един старец по улицата и си говори сам: Ех, в тая жега се потя, като Веселин Маринов на концерт.
Пена влиза разчорлена вкъщи и Нане я пита: - Пено, какво става, защо си разчорлена? - Нанеееее, да знаеш какво ми се случи, влизам в оборо, а там Вуте... - И каквооооо? - Амииии, като ме приклещи в ъгъло... - И каквооооо...? - Пита ме: Пено, ще ми пееш ли или ще те ебаааа - И тиииии...? - Бааа, ще му пея, ти луд ли си бе?